KURUMSAL

about-us

RedNineFive Hoşgeldiniz..

Web Yazılım, Web Tasarım, Kurumsal Kimlik Çalışmalar başta olmak üzere, benzer alanlardaki dijital işleri farklı bir bakış açısıyla yapmak üzere kurulan Red Nine Five sizlere talep ettiğiniz hizmet konusunda iddialı çözümler sunmaktadır.
Bir projeyi veya gelişmesini istediğiniz, online olarak pazarlanması gereken bir fikri hayata geçirebilmek için, ne kadar çok para ve zaman harcamanız gerektiğini biliyoruz ve bu konuda size en optimal, en hızlı, en uygun seçenekleri sunuyoruz.
Biz yalnızca doğru zamanda doğru yerde bulunup, doğru kararlar almış bir “dijital proje” ekibiyiz. Sizin ihtiyaçlarınıza göre dijital mecrada hemen hemen her türlü ihtiyacınıza uygun çözümler sunarız.
Taleplerimiz ve verdiğimiz hizmetler son derece şeffaftır. Aklınıza takılan hemen hemen her soruya, proje sürecindeki prosedürlerimizde net cevaplar bulabilirsiniz.
Yoğun olarak hizmet verdiğimiz alanlar arasında Web & Mobil Tasarım, Ara yüz Geliştirme, Mobil Uygulama Geliştirme, Web Yazılım, Proje Danışmanlığı gibi hizmetler bulunmaktadır. Her şeyin giderek sanallaştığı bir dünyada sizlere mümkün olduğunca real bir hizmet vermek için buradayız. Hayallerinizdeki projeleriniz gerçeğe dönüşmesi için daha ne kadar bekleyeceksiniz?