HİZMETLER

Web Tasarım Çözümleri

Müşterilerimizi iyi anlıyoruz.Sorunsuz kodlar yazıyoruz.Planlı Çalışıyoruz.Söz verdiğimiz gibi zamanında sonuçlandırıyoruz.Kişisel ve kurumsal web sayfalarından E-ticaret sitelerine kadar geniş bir yelpazede işimizi ciddiyetle yapıyoruz. Portföyümüzdeki yüzlerce web sayfalarına yenilerini ilave ediyoruz.” Aslında en önemlisi bugün yapıp yarın kaybolmuyoruz. “

Yazılım Çözümleri

“Şöyle bir yazılım olsa işimizi ne kadar kolaylaştırırdı” diyeceğiniz, iş yerinizdeki verimliliğinizi arttıracak yazılım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.Mobil yazılım ve tasarım ekibimiz ile şirketlerin operasyonlarını bu yeniçağa adapte edebilmelerine olanak sağlıyoruz.Sağladığımız çözümler ile şirketlere, üretkenliklerini ve verimliliklerini arttırmalarını, maliyetlerini düşürmelerine yardımcı oluyoruz.

Logo - Kurumsal Kimlik Çalışması

Sektörünüze ve firmanıza en uygun şekilde renklerin, grafiklerin ve estetiğin birleşmesi ile kurumsal kimliğinizi ortaya çıkarıp markanızın imajını arttırıp , prestijinizi en yüksek seviyelere taşımaktayız. Kurumsal kimlik çalışmalarımız içerisinde logo tasarımları, kartvizit tasarımları, katalog tasarımları, broşür tasarımları ve matbaa ile tüm grafik tasarım işleri yer almaktadır.

Google - Yandex Seo Optimizasyonu

SEO kavramı, günümüz şartlarında yayında olan bütün web sayfalarının yöneticilerinin arama motorlarında özellikle de Google’da keşfedilebilir olması için mutlaka bilgi sahibi olması gereken bir kavramdır.Rakiplerinize istinaden popüler arama motorlarında başarılı olmak için ne gerekiyorsa biz, profesyonel ekibimizle sizlere hizmet veremeye hazırız.

Sosyal Medya Yönetimi

Bu devirde sosyal medyadan daha iyi tanınabilecek bir mecranın olmadığını hepimiz çok iyi biliriz. Bu konuda en hızlı elle tutulur, gözle görülür çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Facebook’ta kısa sürede milyonlarca takipçiye ulaşmak, Youtube’da videonuzun milyonlarca kişi tarafından izlenmesi, Twitter’da Trend Topic olmak yapabileceğimiz sosyal medya hizmetlerinden yalnızca bir kaçıdır.

Hosting ve Domain Hizmeti

Web tabanlı bir proje denilince akla ilk gelen şey tabîki de Hosting ve Domain. Bu konuda daha önceden yaşamış olduğunuz kötü tecrübelerinizi unutun, biz yalnızca sorunsuz hizmet, 7/24 sistem takibi ve 24 saatlik ultra güvenli yedekleme hizmetimiz ile asla diğer hosting firmalarıyla karşılaştırılmamayı hedefliyoruz.